لیست محصولات

سرکابل پلاگین

سرکابل های پلاگین (چپقی)

اتصـال کـابل ها به ترانس های با بوشینـگ پلاگ این، تابلـوهای کمپــکت (RMU) و دستگاههای اندازه گیـری زمینی (CIT) با بوشینـگهای منطبق بر استاندارد EN50180/50181 توسط این نوع سرکابل انجام میگیرید.

سرکابل سرد

در این نوع سرکابل از پلیمر سیلیکون استفاده شده است که بعد از انجام یک سری عملیات بر روی یک فنر پلیمر قرار داده می شود، بعد از نصب این سرکابل بر روی کابل با کشیده شدن فنر، کابل آب بندی می شود و همچنین نصب آن نیز راحت است و نیاز به ابزار خاصی ندارد .

بوشینگ سیلیکونی

بوشینگ سیلیکونی

بوشینگ یکی از انواع تجهیزاتی است که از آن در  ساختمان پست وتجهیزات شبکه استفاده می شود.

می توان یک یا چند هادی را از یک محفظه که ممکن است نسبت به هادی مقاومت کند عبور داد و بوشینگ می تواند یک حائل برای عبور جریان برق باشد.

سرکابل حرارتی

سرکابل حرارتی

سرکابل های حرارتی برای اتصال کابل های زمینی و کابل های خود نگهدار ولتاژ متوسط به ترانسفورماتور، شینه و سوئیچگیر استفاده می شود،در این نوع سرکابل از روکش heat shrink استفاده میشود.

بوشینگ هیبریدی

این بوشینگ ها توسط شرکت نیرو گستر برق یکتا با توجه به شرایط آب و هوایی با آلودگی بالا برخی مناطق ایران طراحی و ساخته شده است، این بوشینگها دارای مغزی سرامیکی و بدنه سیلیکون بوده و لذا از تمامی مزایای عایق های سرامیکی و سیلیکونی همزمان برخوردار می باشند.

ترانسفورماتورهای اندازه گیری

ترانسفورماتورهای اندازه گیری برای اندازه گیری مقادیر الکتریکی یعنی ولتاژ ، جریان ، نیرو ، انرژی ، ضریب توان ، فرکانس استفاده می شوند. ترانسفورماتورهای اندازه گیری همچنین برای حفاظت از سیستم برق در  رله های حفاظتی استفاده می شوند .

پوشش سیلیکونی RTV

مقره هاي سراميكي در اكثر خطوط انتقال و توزيع برق در شرايط اقليمي كشورمان استفاده میشود .موارد زيادي از عدم كارايي اين نوع مقره ها در مناطق مرطوب و آلوده گزارش شده است. يك روش موثر براي بهبود عملكرد اين مقره ها، اعمال پوشش سيليكوني RTV بر روي سطح مقره مي باشد. اين پوششها به عنوان روشي جايگزين براي شستشوي مقره ها با آب طراحي شده اند. در اكثر محيطهاي آلوده، اين پوششها بدون استفاده از عمليات نگهداري دوره اي، ده سال يا بيشتر دوام آورده اند. حتي در صورت نياز به شستشو دوره اي اين عمليات بصورت قابل ملاحظه اي در بازه های طولاني تر و با هزينه كمتر صورت مي پذيرد.

کابلشو

انواع کابلشو های مسی، آلومینیومی، بیمتال ،فول بیمتال و پیچی

بوشینگ رزینی

بوشینگ رزینی