معرفی شرکت

شرکت فنی مهندسی نیروگستر برق یکتا در سال 1391 با هدف تولید، تامین کالا و مشاوره های فنی و تخصصی صنعت برق در شهرستان بندرعباس آغاز به کار نمود. در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص دانشگاهی و تجربه مدیران شرکت در صنعت برق و بکارگیری آخرین دستاوردهای علمی و عملی در حوزه برق و الکترونیک توانستیم نسبت به تامین کالاهای تخصصی صنعت برق اقدام نماییم و به پشتوانه تجربه بیست ساله مدیران شرکت در این صنعت نسبت به ارائه مشاوره های تخصصی خرید، قدمی موثر در کاهش هزینه های نهایی پروژه های مختلف صنعتی، مسکونی و تجاری برداریم. در سال 1392 با توجه به ضرورت توسعه فعالیتهای شرکت در سایر استانها دفتر مرکزی شرکت به شهر شیراز منتقل گردید. همزمان با انتقال شرکت مقدمات ساخت کارخانه جهت انجام تعمیرات تخصصی کلیدهای گازی و راه اندازی آزمایشگاه های مورد نیاز بعمل آمد. با توجه به شروع به کار کارگاه های تخصصی تعمیرات کلیدهای گازی در سال 1393 فعالیت این شرکت در استانهای فارس، خوزستان، بوشهر و کهکلویه و بویراحمد نیز آغاز گردید.

خط مشی ما

کیفیت محصولات تولیدی اولین اولویت ما میباشد در این راستا با به کارگیری دانش فنی و مهندسی سعی در بهینه سازی محصولات مطابق با شرایط جوی و آب و هوایی ایران نموده تا بتوان به حداکثر عمر مفید محصول دست یافت.

از ویژگی های شاخص تولیدات شرکت می توان به استفاده از بهترین مواد اولیه، تولید در سطح استاندارد های بین المللی، طراحی و تولید محصولات جدید با توجه به شرایط آب و هوایی مناطق خاص ایران و تلاش در ارائه بهترین خدمات پس از فروش اشاره نمود.

آزمایشگاه قدرت

کیفیت محصول از اولویت های نیرو گستر برق یکتا مبیاشد بنابراین این شرکت اقدام به راه اندازی آزمایشگاهی مجهز جهت انجام انواع تست های کیفی بر روی محصولاتش نموده است.

حوزه فعالیت

فعالیت های شرکت نیرو گستر برق یکتا را بطور کلی میتوان در سه دسته تولید ،بازرگانی و خدمات جای داد.

تولید

فعالیت اصلی این شرکت در حوزه تولید میباشد و تولیدات اصلی و تخصصی شرکت شامل تولید انواع سرکابل های پلاگین(چپقی) ، طراحی و تولید بوشینگ های هیبریدی ، تولید مدل های مختلف بوشینگ سیلیکونی و بوشینگ های رزینی و همچنین تولید سرکابل سرد میباشد

بازرگانی

این شرکت در زمینه واردات انواع مفصل ،سرکابل ، تجهیزات کابل و پوشش RTV مشغول میباشد

خدمات

 از عمده فعالیت های خدماتی این شرکت می توان به خدمات تعمیرات تخصصی انواع کلید ، تابلو ،رله و ترانس های اندازه گیری اشاره کرد همچنین شرکت نیرو گستر برق یکتا خدمات نصب انواع محصولات خود زیر نظر متخصص ترین نیرو ها انجام میدهد و همچنین دوره های آموزشی برای تمام محصولات برگزار میکند.